Chalupa pod lesem - Okolní krajinaChalupa pod lesem - levné ubytování

ČeskyNěmeckyAnglicky
Aktuality 
Víkend na Chaloupkách:
 
3.000,-Kč/pobyt
 


 

Poslední volné termíny:
 
 
28.5. - 30.5.  -  3.000,-Kč
 
11.6. - 13.6.  -  3.000,-Kč
 

 

 

Prodloužený víkend:
 

 
 

 

CYKLO ROUBENKA:

od 1.7.2019

další info viz. aktuality  


 
 

 

 

 

 

 

 

 

konec aktualit
Kontakt

Jaroslava Blažková
tel: +420 775 117 522
mail:  chalupapodlesemeu@seznam.cz

 

konec kontakt

Okolní krajina

Křemešník - poutní místo vzdálené 3km od chalupy s hotelem, kostelem Nejsv. Trojice, rozhlednou Pípalkou, Křížovou cestou a Stříbrnou studánkou. Dále zde můžete vyzkoušet venkovní trampolíny, dětské prolézačky, lanové centrum či si zahrát venkovní šachy. V zimě je zde možno navštívit uměle zasněžovanou sjezdovku. Ráj tu čeká i na běžkaře v pohobě upravovaných běžeckých stop. Další uměle zasněžovaná sjezdovaka je na Čeřínku (15km).
 
Pelhřimov - do podvědomí mnoha lidí pronikl Pelhřimov akcí Agentury Dobrý den „Pelhřimov – město rekordů“. Pelhřimov ovšem může nabídnout ještě vyhlídkovu věž, galerie, malebné náměstí, Muzeum rekordů a kuriozit, expozici Zlaté české ručičky či Muzeum strašidel. Vykoupat se můžete ve vnitřním a venkovním koupališti.
 
Červená Lhota – zámek z 15. století 20km  od Jindřichova Hradce. Stojí uprostřed rybníka na pevném skalnatém ostrově. Je jedním z nejnavštěvovanějších  zámku v České republice.
 
Jihlava - městská památková rezervace. Památky: gotické kostely Nanebevzetí Panny Marie, sv. Jakuba a sv. Kříže, barokní kostel sv. Ignáce, městské hradby s bránou Matky Boží. V Jihlavě můžete navštívit i několikapatrový systém katakomb, známou Zologickou zahradu, nebo aquapark Vodní ráj.
 
Telč - památka zapsaná v seznamu UNESCO. Městská památková zerervace. Každý rok v létě se zde koná mnoho kulturních a zábavných akcí.
 
Javořice - nejvyšší vrchol Českomoravské vrchoviny (837 m n.m.). V létě je jeji okolí vhodné pro cyklo turistiku a pěší výlety, v  zimě jsou k dispozici upravené běžkařské trasy.
 
Hrad Roštejn - lovecký hrad ze 14. století. V létě jsou zde pořádány mnohé akce.
 
 
Další zajímavá místa okolí: Hrad Kámen, koupaliště Žabák Humpolec, přehrada Želivka, Zelená hora u Žďáru nad Sázavou, Westernové městečko – Zvolen pod Perštejnem,  Muzeum hraček - zámek v  Kamenici nad Lipou.

^ nahoru ^
Copyright © Chalupa pod lesem - levné ubytování | Created by AVT design - tvorba www stránek | Mapa stránek